3D tiskárny

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme tyto technologie 3D tisku:

  • FDM (Fused Depositon modeling)
  • MJM (Multi Jet Modeling)
  • SLS (Selective Laser Sintering)
  • SDL(Selective Deposition Lamination)
  • FFF (Fused Filament Fabrication)

Jaké stroje používáme?

Prusa i3 mk2.jpg

Prusa i3 MK2

Nejnovější FDM 3D tiskárna od českých Prusa Research i3 MK2 - s podporou mnoha materiálů, o 40% rychlejším tiskem a 31% větší pracovní plochou – 10500 cm3 (25 x 21 x 20 cm).

Dreamer

Flashforge Dreamer

Nejnovější 3D tiskárna z dílen Flashforge - Dreamer má dvě tiskové hlavy pro dvoubarevný tisk. Díky uzavřené tiskové komoře a teplotní regulaci v prostoru 3D tisku je možné jednoduše tisknout i velké modely z materiálu PLA a ABS.

MakerBot

Maker Bot replicator 2X

Zařízení Maker Bot replicator 2X pracuje technologií vrstvení roztaveného materiálu nazývanou Fused Filament Fabrication (FFF). Tiskárna je vybavena dvěma extrudéry a je schopna tisku ze dvou různých barev materiálu současně.

3D printer

Dimension sst 1200es

Zařízení Dimension SST 1200es je založeno na technologii FDM „Fused Deposition Modeling“ originálně vyvinutou firmou Stratasys. 3D tiskárna Dimension umožňuje vytvářet funkční koncepční modely, rychlé prototypy, a makety produktů z ABSplus termoplastu.

3D printer

ZPrinter 650

Zařízení ZPrinter® 650 je jedinečná 3D tiskárna schopná tisknout jakékoliv 3D objekty bez tvarového omezení současně v plných, živých barvách. Model je vytvářen postupným nanášením tenkých vrstev sádrokompozitního prášku.

3D printer

SLM 280 HL

SLM 280 HL systém umožňuje zpracování široké škály kovových materiálů jako jsou nerezové oceli, nástrojové oceli, kobalt-chrom nebo super slitiny.

M2

M2 cusing

Stroj M2 cusing pracuje technologií LaserCUSING . Při ní se kovové prášky naná- šejí vrstvu po vrstvě a spékají se pomocí laseru.